ארכיון לקטגוריית ‘כללי’

משרד חקירות – חקירות כלכליות

אחד מתחומי התמחות של משרדי חקירות פרטיים הינו – חקירות
כלכליות. חקירות מסוג זה נועדו לחשוף מידע פיננסי בנוגע לאדם פרטי או גוף מסוים.
כידוע, ישנן שיטות רבות שבהן אשפי כספים יכולים 'להעלים' נכסים ולהסתיר מקורות הכנסה.
משרדי חקירות יכולים לסייע לכם בחשיפה של אותם מקורות.

חקירות כלכליות מתבצעות מתוך מניעים שונים. אספנו עבורכם מספר
דוגמאות:

* אישה שהתגרשה מבעלה וכעת אמורה לקבל מזונות בסכום מסוים. הבעל
שאינו מעוניין לשלם, מוצא דרך להסתיר את ההכנסה שלו ובכך לשלם מזונות מופחתים.
משרד החקירות מסייע לאישה בחשיפת תזרים ההכנסה האמיתי של הבעל.

* אדם אשר חייב כסף למישהו, אך טוען כי אין באפשרותו לשלם. משרד
החקירות חושף את נכסיו האמיתיים של החייב ומאפשר לבעל החוב לתבוע את המגיע לו.

* בחורה ממשפחה אמידה מכירה בחור מפוקפק. הבחור טוען בפני הורי
הבחורה כי הוא אמיד ואין לו שום עניין להתחתן עם הבחורה בעבור כסף. משרד החקירות
מאפשר להורים לבחון את מצבו האמיתי של הבחור ולהתמודד עם המצב בהתאם.

משרדי חקירות משתמשים בשיטות שונות במטרה להשיג את המידע הרלוונטי
לכם. חשוב להדגיש, כי כשאתם עובדים דרך משרד חקירות מקצועי אשר משתמש בשיטות
חוקיות, הדבר מאפשר לכם להציג את הראיות שנאספו בבית המשפט.

תגיות: , ,

משרד חקירות: החוקרים הפרטיים – רשיון ותחומי התמחות של חוקר

תגיות: , , ,

משרד חקירות – לא עבודה לשרלטנים

משרד חקירותישנם החושבים כי כל אחד בעל כישרון למעקב ופיצוח תעלומות יכול להיות חוקר פרטי ולפתוח משרד חקירות, למרבה המזל ראה המחוקק כי מקצוע החקירות הפרטיות הינו רגיש במיוחד ולכן נחקק חוק מיוחד הקובע כיצד להפוך לחוקר פרטי מוסמך וכיצד לקבל רישיון לפתיחת משרד חקירות. "חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה, התשל"ב 1972" קובע שתי מדרגות אותם צריך לעבור לקבלת רישיון עבור משרד חקירות, תהליך ארוך הכולל בתוכו סטאז' של שלוש שנים אצל חוקר מומחה ובחינה תיאורטית במשרד המשפטים. רק לאחר סיום הסטאז' בהמלצות טובות ומעבר הבחינה בהצלחה, מתקבל רישיון להיות חוקר פרטי, אך נדרשות עוד חמש שנות עבודה מעשית במסגרת משרד חקירות כדי לקבל את הרישיון לפתוח משרד חקירות.

תגיות: , ,

בגידות: יחסי חוקר פרטי ולקוח בהקשר לחשד לבגידה

כשעולה חשד שאחד מבני הזוג בוגד אין טעם לשאול אותו בעניין. בבגידות: משרד חקירותבגידות מערבולת הרגשות משתלטת על האדם שנפגע על אף שמדובר בחשדות בלבד שיש לבדוק את אמיתותן. את הדילמות לגבי האם אכן מתקיימת בגידה ניתן לפתור על ידי פנייה למשרד חקירה במטרה לשכור חוקר פרטיבמטרה לקבל נתונים מה עושה בן/בת הזוג בזמנם הפרטי, והאם החשד לבגידה אכן רלוונטי. יש כמובן לפנות לחוקר פרטי שמתמחה בתחום הבגידות, ויש לזכור שהחוקר אינו מכיר את בני הזוג ושיפוטו הם אובייקטיביות ולא משופעות מאף גורם חיצוני. במקרים רבים אחד מבני הזוג מתחקר חברים וקרובים במטרה לדלות מידע האם בן הזוג בוגד. המענה שאלות אלו עלול להביא לתסבוכת של העניין ואף לגרום למשבר גדול יותר בין בני הזוג. 

משרד חקירות: סיפור מהשטח

משרד חקירותמזה זמן שאני רוצה להעלות על הכתב סיפור שקרה לי באחת החקירות שניהלתי. לפני מספר שנים, יחד עם חוקר פרטינוסף ממשרד החקירות שלי, ביצענו מעקב בחיפה. האדם אחריו עקבנו נכנס לקניון סמוך למקום בו החל המעקב. לפני שאמשיך בסיפור המעקב אני רוצה לציין שהחקירה הוזמנה על ידי אשתו של האובייקט שמזה זמן חושדת שמשהו אינו כשורה עם בעלה וחיפשה משרד המתמחה בחקירות אישיות. בכל אופן, בתור חוקר פרטי, בעל ניסיון בתחום מעקבים הקשורים לבגידות, החלטתי להמתין בכניסה לקניון ושלחתי את אבי, החוקר שהיה יחד איתי במשימת המעקב להיכנס לקניון ולעקוב אחר האובייקט. לאחר חצי שעה יצא אבי מהקניון אחר האובייקט ובפלאפון הוא הודיע לי ששום דבר חריג לא קרה. 

ברוכים הבאים לבלוג משרד חקירות. מי אני?

חוקר פרטי רודס חקירות

לאחר שירותי הצבאי נהלתי מחלקת חקירות בחברה גדולה בישראל. כמו כן חוקר פרטי לגיטימי בישראל, גם אני מחזיק רשיון לעסוק בתחום החקירות. את הרישיון קיבלתי בשנת 1985, ובשנת 1994 פתחתי משרד חקירות פרטי שנותן שירותים למגוון שווקים וגופים בישראל כמו: אנשים פרטיים, עסקים, בנקים, קיבוצים, בני מיעוטים, דתיים, מפעלים, משרדי עורכי דין, רשויות מקומיות ועוד. אופן עבודתי דיסקרטי מאוד ואני פועל בכל רחבי הארץ כולל חו"ל במידת הצורך.

מה אני אכתוב בבלוג הזה?

אעלה תכנים רלוונטים ועדכניים שדנים בתחום החקירות בישראל. אביא דוגמאות של מקרים ואסביר כל תחום חקירות כך שתצליחו להבין את מהות העבודה שלי. אשמח לקבל מכם שאלות בבלוג, שכן האינטראקציה איתכם הגולשים היא מהות הבלוג. מקווה שאצליח להעניק לכם ידע בעל