ארכיון לקטגוריית ‘משרד חקירות’

סיפורו של חוקר פרטי

כל חוקר פרטי יודע כי אין שעות מוגדרות וכי הוא יכול לקבל פתאום טלפון באמצע הלילה או בשעות לא שגרתיות.  רציתי לתאר לכם יום בחיי, יום שהחל מאוד מוקדם מהצפוי, בשעה 23:00 קיבלתי טלפון מאישה נשואה שראתה בפייסבוק של בעלה הודעות מחשידות מבחורה לעבודה של בעלה, בעלה עובד כרופא באחד מבתי החולים במרכז הארץ, וההודעות בפייסבוק היו מסטאז'רית חדשה שהגיעה לא מזמן.

קבענו להפגש מיד בבוקר, בפגישה הציגה את עצמה כאפרת (שם בדוי) וסיפרה לי רקע על חיי הזוגיות שלה ושל בעלה, ליאור (שם בדוי), בשיחה לא נראה היה שישנם בעיות מיוחדת בחייהם הזוגיים וכי הם מאושרים ומאוהבים, אך הם נשואים כבר כ 5 שנים ועדיין לא הצליחו להביא ילד לעולם, מה שמחזק את חשדה כי ליאור יתייאש מהמצב ויחפש לעצמו אישה שיכולה להרות.

המעקב שלנו החל כבר באותו היום, לאחר שקיבלתי מאפרת את כל הפרטים, הגענו לבית החולים בו עובד ליאור והצגנו את עצמנו כנציגי אחת מחברות הסניטריה בארץ וכי באנו להתלוות לאחד הרופאים במשך 3 ימים, ביום הראשון נצמדנו לאבי (שם בדוי), מנהל המחלקה בה עובד גם ליאור, ואכן כבר אחרי שעתיים עם אבי ראינו את שירן, הסטאז'רית החדשה, מכיוון שהיא בסטאז היא הוצמדה לליאור לחניכה מרוכזת של כל המחלקות בבית החולים. זה המקום לציין כי ליאור עובד כבר 7 שנים בבית החולים וכי נחשב לאחד הרופאים המבריקים במחלקה. יומנו הראשון הסתיים ללא רשמים מיוחדים מהצמד ליאור ושירן ולמחרת הגענו לאותו המקום, הפעם ביקשנו להתלוות לשירן ליום עבודה של סטאז'רית, הפעם כן הצלחנו לראות את הקרבה בין ליאור לשירן ובהפסקת הצהריים עזבנו אותם לאכול לבד, אך המשכנו את החקירה בצפייה מהצד, שום ללא רשמים מיוחדים. למחרת שוב צוותנו לליאור ושירן שנכנסו לניתוח מורכב, ליאור הצליח להוציא את המטופל ממצב קריטי ליציב ולאחר הניתוח לקחו הפסקה ארוכה ונעלמו מעינינו.

חוקר פרטי

 שעות העבודה המשכנו במעקב גם על ליאור וגם על שירן, אך לא מצאנו ממצאים מחשידים לגבילאחר שלושת הימים האלו המשכנו במעקב סמוי אחרי ליאור ושירן, במעקב שכזה גילינו כמובן דברים שלא יכולנו לראות כשהיינו צמודים אליהם, הם היו מגיעים למשמרות ביחד וחוזרים הביתה ביחד, לאחר

לאחר כשעה של נסיעה הרכב נעצר במושב בגליל ליד בקתה מדהימה עם נוף משגע, שניהם ירדו מהרכב ונכנסו לבקתה. למחרת אפרת עודכנה במצב וביקשה להתייעץ עם עורך דין לגבי ההמשך, וכאן הסתיים תפקידי כחוקר פרטי, אסיים בנימה חיובית, ליאור ואפרת התעמתו אחד מול השני ומול האמת, החליטו כי לא רוצים להתגרש ואיכשהו הצליחה אפרת לסלוח לליאור שטען כי זו מעידה חד פעמית, כשנה לאחר האירוע הצליחה אפרת להיכנס להריון והיום יש להם בת חמודה פעילות חשאית ביניהם. כאשר דיברתי עם אפרת וסיפרתי לה על הממצאים היא התעקשה שאמשיך בחקירה וכי היא מרגישה שגם כשליאור נמצא איתה ברגעים אינטימיים הוא לא איתה במאה אחוז וכי הראש שלו נמצא במקום אחר, המשכנו בחקירה הפרטית כבקשתה של אפרת, שסיפרה לנו שבשבוע הבא ליאור אמור לצאת להשתלמות מהעבודה בבית החולים יוספטל שבאילת, בבוקר יום ראשון ראינו את ליאור יוצא מביתו עם מזוודה גדולה ונוסע לכיוון ביתה של שירן, שכבר חיכתה למטה, ליאור יצא מהרכב עם בקבוק יין וזר פרחים וקיבל את פניה של שירן, שניהם נכנסו לרכב והחלו בנסיעה צפונה, ממש לא לבית החולים יוספטל באילת.

משרד חקירות – חקירות כלכליות

אחד מתחומי התמחות של משרדי חקירות פרטיים הינו – חקירות
כלכליות. חקירות מסוג זה נועדו לחשוף מידע פיננסי בנוגע לאדם פרטי או גוף מסוים.
כידוע, ישנן שיטות רבות שבהן אשפי כספים יכולים 'להעלים' נכסים ולהסתיר מקורות הכנסה.
משרדי חקירות יכולים לסייע לכם בחשיפה של אותם מקורות.

חקירות כלכליות מתבצעות מתוך מניעים שונים. אספנו עבורכם מספר
דוגמאות:

* אישה שהתגרשה מבעלה וכעת אמורה לקבל מזונות בסכום מסוים. הבעל
שאינו מעוניין לשלם, מוצא דרך להסתיר את ההכנסה שלו ובכך לשלם מזונות מופחתים.
משרד החקירות מסייע לאישה בחשיפת תזרים ההכנסה האמיתי של הבעל.

* אדם אשר חייב כסף למישהו, אך טוען כי אין באפשרותו לשלם. משרד
החקירות חושף את נכסיו האמיתיים של החייב ומאפשר לבעל החוב לתבוע את המגיע לו.

* בחורה ממשפחה אמידה מכירה בחור מפוקפק. הבחור טוען בפני הורי
הבחורה כי הוא אמיד ואין לו שום עניין להתחתן עם הבחורה בעבור כסף. משרד החקירות
מאפשר להורים לבחון את מצבו האמיתי של הבחור ולהתמודד עם המצב בהתאם.

משרדי חקירות משתמשים בשיטות שונות במטרה להשיג את המידע הרלוונטי
לכם. חשוב להדגיש, כי כשאתם עובדים דרך משרד חקירות מקצועי אשר משתמש בשיטות
חוקיות, הדבר מאפשר לכם להציג את הראיות שנאספו בבית המשפט.

תגיות: , ,

משרד חקירות: החוקרים הפרטיים – רשיון ותחומי התמחות של חוקר

תגיות: , , ,

משרד חקירות: סיפור מהשטח

משרד חקירותמזה זמן שאני רוצה להעלות על הכתב סיפור שקרה לי באחת החקירות שניהלתי. לפני מספר שנים, יחד עם חוקר פרטינוסף ממשרד החקירות שלי, ביצענו מעקב בחיפה. האדם אחריו עקבנו נכנס לקניון סמוך למקום בו החל המעקב. לפני שאמשיך בסיפור המעקב אני רוצה לציין שהחקירה הוזמנה על ידי אשתו של האובייקט שמזה זמן חושדת שמשהו אינו כשורה עם בעלה וחיפשה משרד המתמחה בחקירות אישיות. בכל אופן, בתור חוקר פרטי, בעל ניסיון בתחום מעקבים הקשורים לבגידות, החלטתי להמתין בכניסה לקניון ושלחתי את אבי, החוקר שהיה יחד איתי במשימת המעקב להיכנס לקניון ולעקוב אחר האובייקט. לאחר חצי שעה יצא אבי מהקניון אחר האובייקט ובפלאפון הוא הודיע לי ששום דבר חריג לא קרה. 

משרד חקירות: התקנת מצלמות אבטחה בעסק

מצלמות אבטחה: מה קורה בעסק כשאתה לא שם?כל חוקר פרטי, כל משרד חקירות שאני לפחות מכיר, ימליץ על התקנת מצלמות אבטחה בעסק לשם תפוקה ויעילות העסק, וכל חוקר פרטי ישתמש בחומרי הגלם של מצלמות האבטחה לפתרון סוגיות שונות. בעלי עסקים מבינים כיום כי התקנת מצלמות אבטחה בעסק חיונית לעסק בשל שלוש סיבות עיקריות:

במקרה של גניבות מצד צוות העובדים; בלקיחה ללא רשות של כלי כתיבה, דפי צילום וכדומה ולקוחות שחומדים לעצמם מוצרים שונים מהעסק ללא רשות.עובדים שמנצלים את זמן העבודה לעיסוקים פרטיים דוגמת שיחות טלפון אישיות מרובות, ארוכות ולא דחופות, גלישה באתרי אינטרנט שונים לשם קריאה או לשם צ'טים עם חברים או לדוגמה עובדי מסעדה שמכינים לעצמם אוכל יקר, שאינו מותר בתפריט, כשהם מנצלים את העובדה שבעל העסק לא נמצא במקום.

מכאן נובעת גם הסיבה השלישית והברורה – רווחיות כלכלית שנפגעת בעסק שגונבים ממנו אינו יכול להתנהל ביעילות.

תגיות: ,