ארכיון לחודש יוני, 2010

משרד חקירות מייעץ בחשד לבגידה

בגידות, משרד חקירות אמון הוא אבן היסוד של מערכת בין בני זוג. ללא אמון לא ניתן לבנות מערכת יחסים בריאה וכנה, זה כל אחד יודע. מערכת יחסים לא תחזיק מעמד ללא זה. משרד חקירות, פעמים רבות, נכנס לתמונה כאשר אחד מבני הזוג כאשר יש חשד שאחד מבני הזוג לא מתנהל לפי הנורמות המקובלות ובוגד. יש מספר סממנים שבן הזוג בוגד.חוזר הביתה עם ריח לא מוכר

לא צריך להיות חוקר פרטי במשרד חקירות בכדי להבין שבעלך בא במגע עם בחורה. מספיק להריח אותו מקרוב. מי כמוך מזהה איפור. האם יש על בגדיו סימני איפור?

משרד חקירות: חוק ההאזנות הסתר

חוק האזנות סתר חוקק בשנת 1979 בשל מקרים רבים בהם חוקרים פרטיים בצעו האזנות סתר לגופים שונים בישראל. שירותי הבטחון, הצבא והיועץ המשפטי – להם סמוכיות חוקיות לצבע האזנות סתר. לעומת זאת, במידה ומתבצעת האזנת סתר שלא לצורך משפטי, אם היא מתבצעת בהסכמה, היא עבירה על החוק.

מהו חוק האזנות סתר?

ציטוט: "האזנה היא האזנה לשיחת הזולת, קליטה או העתקה של שיחת הזולת באמצעות מכשיר" ואילו האזנת סתר הינה: "האזנה ללא הסכמה של אף אחד מבעלי השיחה"

תגיות:

משרד חקירות: התקנת מצלמות אבטחה בעסק

מצלמות אבטחה: מה קורה בעסק כשאתה לא שם?כל חוקר פרטי, כל משרד חקירות שאני לפחות מכיר, ימליץ על התקנת מצלמות אבטחה בעסק לשם תפוקה ויעילות העסק, וכל חוקר פרטי ישתמש בחומרי הגלם של מצלמות האבטחה לפתרון סוגיות שונות. בעלי עסקים מבינים כיום כי התקנת מצלמות אבטחה בעסק חיונית לעסק בשל שלוש סיבות עיקריות:

במקרה של גניבות מצד צוות העובדים; בלקיחה ללא רשות של כלי כתיבה, דפי צילום וכדומה ולקוחות שחומדים לעצמם מוצרים שונים מהעסק ללא רשות.עובדים שמנצלים את זמן העבודה לעיסוקים פרטיים דוגמת שיחות טלפון אישיות מרובות, ארוכות ולא דחופות, גלישה באתרי אינטרנט שונים לשם קריאה או לשם צ'טים עם חברים או לדוגמה עובדי מסעדה שמכינים לעצמם אוכל יקר, שאינו מותר בתפריט, כשהם מנצלים את העובדה שבעל העסק לא נמצא במקום.

מכאן נובעת גם הסיבה השלישית והברורה – רווחיות כלכלית שנפגעת בעסק שגונבים ממנו אינו יכול להתנהל ביעילות.

תגיות: ,