ארכיון לחודש אוגוסט, 2014

סיפורו של חוקר פרטי

כל חוקר פרטי יודע כי אין שעות מוגדרות וכי הוא יכול לקבל פתאום טלפון באמצע הלילה או בשעות לא שגרתיות.  רציתי לתאר לכם יום בחיי, יום שהחל מאוד מוקדם מהצפוי, בשעה 23:00 קיבלתי טלפון מאישה נשואה שראתה בפייסבוק של בעלה הודעות מחשידות מבחורה לעבודה של בעלה, בעלה עובד כרופא באחד מבתי החולים במרכז הארץ, וההודעות בפייסבוק היו מסטאז'רית חדשה שהגיעה לא מזמן.

קבענו להפגש מיד בבוקר, בפגישה הציגה את עצמה כאפרת (שם בדוי) וסיפרה לי רקע על חיי הזוגיות שלה ושל בעלה, ליאור (שם בדוי), בשיחה לא נראה היה שישנם בעיות מיוחדת בחייהם הזוגיים וכי הם מאושרים ומאוהבים, אך הם נשואים כבר כ 5 שנים ועדיין לא הצליחו להביא ילד לעולם, מה שמחזק את חשדה כי ליאור יתייאש מהמצב ויחפש לעצמו אישה שיכולה להרות.

המעקב שלנו החל כבר באותו היום, לאחר שקיבלתי מאפרת את כל הפרטים, הגענו לבית החולים בו עובד ליאור והצגנו את עצמנו כנציגי אחת מחברות הסניטריה בארץ וכי באנו להתלוות לאחד הרופאים במשך 3 ימים, ביום הראשון נצמדנו לאבי (שם בדוי), מנהל המחלקה בה עובד גם ליאור, ואכן כבר אחרי שעתיים עם אבי ראינו את שירן, הסטאז'רית החדשה, מכיוון שהיא בסטאז היא הוצמדה לליאור לחניכה מרוכזת של כל המחלקות בבית החולים. זה המקום לציין כי ליאור עובד כבר 7 שנים בבית החולים וכי נחשב לאחד הרופאים המבריקים במחלקה. יומנו הראשון הסתיים ללא רשמים מיוחדים מהצמד ליאור ושירן ולמחרת הגענו לאותו המקום, הפעם ביקשנו להתלוות לשירן ליום עבודה של סטאז'רית, הפעם כן הצלחנו לראות את הקרבה בין ליאור לשירן ובהפסקת הצהריים עזבנו אותם לאכול לבד, אך המשכנו את החקירה בצפייה מהצד, שום ללא רשמים מיוחדים. למחרת שוב צוותנו לליאור ושירן שנכנסו לניתוח מורכב, ליאור הצליח להוציא את המטופל ממצב קריטי ליציב ולאחר הניתוח לקחו הפסקה ארוכה ונעלמו מעינינו.

חוקר פרטי

 שעות העבודה המשכנו במעקב גם על ליאור וגם על שירן, אך לא מצאנו ממצאים מחשידים לגבילאחר שלושת הימים האלו המשכנו במעקב סמוי אחרי ליאור ושירן, במעקב שכזה גילינו כמובן דברים שלא יכולנו לראות כשהיינו צמודים אליהם, הם היו מגיעים למשמרות ביחד וחוזרים הביתה ביחד, לאחר

לאחר כשעה של נסיעה הרכב נעצר במושב בגליל ליד בקתה מדהימה עם נוף משגע, שניהם ירדו מהרכב ונכנסו לבקתה. למחרת אפרת עודכנה במצב וביקשה להתייעץ עם עורך דין לגבי ההמשך, וכאן הסתיים תפקידי כחוקר פרטי, אסיים בנימה חיובית, ליאור ואפרת התעמתו אחד מול השני ומול האמת, החליטו כי לא רוצים להתגרש ואיכשהו הצליחה אפרת לסלוח לליאור שטען כי זו מעידה חד פעמית, כשנה לאחר האירוע הצליחה אפרת להיכנס להריון והיום יש להם בת חמודה פעילות חשאית ביניהם. כאשר דיברתי עם אפרת וסיפרתי לה על הממצאים היא התעקשה שאמשיך בחקירה וכי היא מרגישה שגם כשליאור נמצא איתה ברגעים אינטימיים הוא לא איתה במאה אחוז וכי הראש שלו נמצא במקום אחר, המשכנו בחקירה הפרטית כבקשתה של אפרת, שסיפרה לנו שבשבוע הבא ליאור אמור לצאת להשתלמות מהעבודה בבית החולים יוספטל שבאילת, בבוקר יום ראשון ראינו את ליאור יוצא מביתו עם מזוודה גדולה ונוסע לכיוון ביתה של שירן, שכבר חיכתה למטה, ליאור יצא מהרכב עם בקבוק יין וזר פרחים וקיבל את פניה של שירן, שניהם נכנסו לרכב והחלו בנסיעה צפונה, ממש לא לבית החולים יוספטל באילת.